Контейнер для сміття - особливості

Різноманітність сміттєвих контейнерів для роздільного збору сміття обумовлено різними обсягами накопичення відходів і їх видами.

Які види відходів зустрічаються:

  • твердо побутові (комунальні) відходи або ТПВ (ТКО);
  • великогабаритні відходи або КМО;
  • будівельне сміття;
  • промислові відходи;
  • вторинна сировина.

Пластикові контейнери для сортування сміття

Пластикові євроконтейнери для сміття призначені для збору ТПВ або вторсировини. Контейнери для роздільного сміття відрізняються легким вагою в порівнянні з металевими аналогами. Це дозволяє переміщати його навантаженим навіть по нерівній поверхні. Незважаючи на свою легкість, вони досить міцні.

Металеві сміттєві контейнери для сміття

Металеві євроконтейнери для сміття призначені для збору ТПВ, промислових відходів або вторинної сировини. Сміттєві контейнери, які Ви знайдете в нашому магазині, виробляються з оцинкованої сталі або сталі, обробленої антикорозійними засобами. Борти додатково посилені ребрами жорсткості.

Такі сміттєві контейнери під збір сміття відрізняються своєю міцністю. Термін їх експлуатації може досягати 10-ки років.

Контейнери для роздільного збору сміття (вторсировини)

Якщо в процесі Вашої діяльності утворюється макулатура, поліетилен, пляшки ПЕТ і інша вторсировина, не поспішайте їх викидати в загальний контейнер для роздільного збору сміття. Ви можете збирати вторинну сировину окремо і продавати за гроші.

Ви знайдете більш 10 варіантів контейнерів для роздільного збору сміття. Від пластикових урн об'ємом 48 літрів, до євроконтейнерів для сміття об'ємом 1100 л. зі спеціальними кришками призначених для різних видів відходів.

Контейнер для роздільного збору сміття ЖКГ, медичних установ, шкіл, дитсадків та інших

Найбільш затребувані в цій сфері металеві або пластикові євроконтейнери для сортування сміття об'ємом 0,7-1,1 м3 (770-1100 літрів) під ТПВ.

Установка металевих контейнерів найбільш актуальна для загальних контейнерних майданчиків, доступ до яких відкритий для всіх. До таких майданчиків можна віднести, наприклад, прибудинкові території.

Пластиковий контейнер є оптимальним варіантом для контейнерних майданчиків з обгородженої територією, доступ до яких обмежений. Наприклад, медичні або адміністративні установи.

Використання бункера 8 кубометрів актуально при високому обсязі накопичення ТПВ або освіті КМО у вигляді листя, гілок, демонтажу побутових споруд.

Для даної сфери актуальні сміттєві урни для місць загального користування: дитячих майданчиків, паркових зон, прибудинкових / адміністративних територій. Також користуються попитом сміттєвий контейнер для збору вторсировини.

Сміттєві контейнери для будівельних організацій

До будівельного сміття відносяться відходи, які утворилися під час проведення будівельно-оздоблювальних робіт. Темпи і обсяг їх накопичення досить високі. Тому для складування таких відходів Вам будуть потрібні великі бункери об'ємом 4, 8, 20, 27, 32, 36 м3.

На багатьох будівельних об'єктах утворюється не тільки будівельне сміття, а й ТПВ від життєдіяльності робітників. Для цих цілей Вам буде потрібно контейнер об'ємом 660, 770 або 1100 літрів. Найчастіше рівною і підготовленого майданчика на будівництві для нього не передбачено. Тому краще замовити пластиковий контейнер для сортування сміття, так як він легше. Металевий з повним завантаженням може бути важкуватий при його переміщенні до сміттєвоза по нерівній території будівництва.

Контейнер для відходів від виробничої діяльності

Відходи на виробництві можуть бути різними за обсягом і видами. Починаючи від вторсировини і закінчуючи промисловими відходами.

Щоб підібрати відповідний для Вашого виробництва контейнер для сортування сміття Вам слід знати які відходи у Вас утворюється і в яких кількостях. Далі Ви можете знайти підходящу ємність у нас на сайті або проконсультуватися з нашим фахівцем по телефону: +38 (050) 752 13 79

Контейнер для сміття - для магазинів, торгових центрів і закладів

Найчастіше у таких точок утворюється побутове сміття або харчові відходи. Особливість таких відходів в тому, що їх вивезення потрібно здійснювати не рідше, ніж 1 раз на 2 дні, інакше вони почнуть розкладатися і неприємно пахнути. Тому і сміттєвий контейнер для роздільного збору сміття повинен здійснюватися за обсягом і формою підібрати відповідний.

Якщо обсяги відходів у Вас невеликі, то можете замовити один або кілька сміттєвих євроконтейнерів об'ємом від 660 до 1100 літрів.

Якщо ж обсяги утворення відходів у вас високі, то підійде закритий бункер 8 куб. м. Він має люки, які закриваються і запобігають неприємний запах зсередини.